Time | Bus | Via | Destination |
| | | |
7:40 AM | KSRTC(Ordinary) | Kallara-Edayazham | Vaikom |
7:55 AM | Mother Mary | Kallara- Thalayolaparampu- | Vaikom |
8:06 AM | Alanchery | Kallara-Thalayolaparampu- | Vaikom |
8:20 AM | Alanchery | Kallara- Thalayolaparampu- | Vaikom |
8:35 AM | St. Johns | Kallara- Thalayolaparampu- | Vaikom |
8:40 AM | KSRTC(Ordinary) | Kallara-Ayamkudi-Ezhumamth | Vaikom |
9:10 AM | Alanchery | Kallara- Thalayolaparampu- | Vaikom |
9:26 AM | Alanchery (Soorya Jn) | Kallara- Thalayolaparampu- | Vaikom |
9:40 AM | Alanchery | Kallara-Thalayolaparampu- | Vaikom |
9:55 AM | Alanchery | Kallara-Thalayolaparampu | Vaikom |
10:05 AM | Alanchery | Kallara-Thalayolaparampu | Vaikom |
10:30 AM | Gurudev | Neendoor- | Piravam |
10:45 AM | Anju | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
11:00 AM | Unity | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
11:25 AM | Unity | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
11:35 AM | KSRTC(Ordinary) | Kallara-Edayazham-Thanneerm- | ALAPPUZHA |
12:00 PM | SNT | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
12:22 PM | Unity | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
12:45 PM | Alanchery | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
1:00 PM | Alanchery | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
1:05 PM | KSRTC(Ordinary) | Kallara- Thanneermukkam- | CHERTHALA |
1:15 PM | Alanchery | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
1:30 PM | Alanchery (Soorya Jn) | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
1:55 PM | Vrundhavan | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
2:20 PM | Mother Mary | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
2:55 PM | Gurudev | Neendoor- | Piravam |
3:15 PM | Alanchery | Kallara- Thalyolaparampu- Vaikom | |
3:35 PM | St. Johns | Kallara- Thalyolaparampu- | Vaikom |
3:40 PM | KSRTC(Ordinary) | Kallara- Ayamkudi-Ezhumamth | Vaikom |
3:52 PM | Anju | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
4:15 PM | Alanchery | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
4:55 PM | Alanchery | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
5:08 PM | Alanchery | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
5:18 PM | SNT | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikaom |
5:30 PM | Alanchery | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
5:35 PM | KSRTC(Ordinary) | Kallara- Thanneermukkam- | CHERTHALA |
5:42 PM | Unity | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
5:45 PM | KSRTC(Ordinary) | Kallara- Edayazham-Thanneerm- | ALAPPUZHA |
5:55 PM | Unity | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
6:05 PM | Alanchery (Soorya Jn) | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
6:25 PM | Unity | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
6:55 PM | Alanchery | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
7:10 PM | Mother Mary | Kallara | Kallara |
7:35 PM | Vrundhavan | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
8:20 PM | Alanchery | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
9:00 PM | St. Johns | Kallara-Thalyolaparampu | Vaikom |
9:45 PM | KSRTC(Ordinary) | Kallara | Kallara |
No comments:
Post a Comment